Takovou péči najdete jen u Miele

Náš systém péče o prádlo zohledňuje komplexní proces od praní přes sušení až po žehlení. Dokonce i speciální prací prostředky značky Miele byly vyvinuty v našich vlastních laboratořích a ideálně se hodí pro naše spotřebiče.
Ideální kombinace
Pračky a sušičky Miele jsou navzájem dokonale sladěny. Ke každé pračce naleznete sušičku s dokonale vhodným designem i vybavením. Tím vám nabízíme nejlepší výkon při čištění a péči a současně optimálně šetrný přístup k vašim textiliím.
Dokonalá konečná úprava prádla
Mnoho textilií získá dokonalý povrch až žehlením a tímto mechanickým a tepelným zpracováním jsou ještě lépe chráněny. Zvláště jednoduché, pohodlné, rychlé a účinné je žehlení s parním žehlicím systémem Miele FashionMaster a s mandly Miele.
Prostě perfektní výsledky
Ne všechny běžné prostředky perou v každé pračce stejně dobře. Proto jsme ve spolupráci s vybranými dodavateli vyvinuli ve vlastních laboratořích čisticí prostředky Miele. Receptury jsou perfektně přizpůsobené pračkám a sušičkám prádla Miele. I při minimálním dávkování tak vždy optimálně využijete výkon přístrojů Miele a navíc chráníte životní prostředí.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu