Prodloužení záruky

Zakupte si u nás Miele Servis Certifikát a zařiďte si tím bezstarostnost díky exklusivní desetileté záruce.

Pokud si u nás zakoupíte zboží, na které se po registraci vztahuje prodloužená záruka zdarma, rádi pro vás tuto registraci zařídíme již při nákupu zboží.

 

 

Prodlužte si záruku na sortiment chlazení na 5 let!

5 let záruka Miele

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma. Pro získání 5leté záruky je nutné se zaregistrovat vyplněním registračního formuláře, ať už osobně na našich showroomech nebo online přes níže uvedený odkaz.

Registrace zde

Prodlužte si záruku na Váš vysavač Miele

5 let záruka Miele

Pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv podlahový vysavač Miele (nevztahuje se na tyčové, kartáčové a robotické vysavače) současně s XXL balením originálních sáčků Miele HyClean a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Používáním originálních sáčků Miele zajistíte správnou a bezproblémovou funkčnost vašeho vysavače Miele po dlouhá léta.

Registrace zde

Bezstarostnost s Miele Servis Certifikátem

Dlouhá životnost, optimální komfort a maximální kvalita. Nákup produktu značky Miele je ta nejlepší volba. Přejete si maximální bezpečnost a spolehlivost svého nového spotřebiče?  Úhradou jednorázového paušálního poplatku Vám společnost Miele nabízí exkluzivní záruku na dobu až 10 let.

Miele Servis Certifikát znamená bezstarostnost i po uplynutí zákonné záruky. Nabízíme Vám profesionální péči a kompetentní řešení problémů současně.

Miele poskytuje při koupi přístroje standardní dvouletou záruku výrobce. Platnost Miele Servis Certifikátu začíná v návaznosti na tuto záruku a certifikát je platný po dobu dalších osmi let.

Miele Servis Certifikát si můžete zakoupit výhradně na nový přístroj pořízený u autorizovaného prodejce na území České republiky.

Miele Servis Certifikát je možné zakoupit na vestavné kuchyňské přístroje, chladicí přístroje, pračky, sušičky, mandly  a volně stojící myčky Miele. Certifikát a výhody z něj plynoucí se vztahují vždy ke konkrétnímu přístroji, který je specifikován výrobním číslem.

Miele Servis Certifikát nelze zakoupit na vysavače, žehlicí systém FashionMaster, vestavné nebo volně stojící kávovary a přístroje Miele Professional.  Miele Servis Certifikát nelze uplatnit při používání přístrojů pro firemní, živnostenské či komerční účely.

Hodnota prodloužené záruky Miele podle délky platnosti: 
- 3 000 Kč včetně DPH za každý přístroj na dobu 5 let
- 7 500 Kč včetně DPH za každý přístroj na dobu 10 let
 za každý přístroj. Certifikát lze zakoupit v průběhu jednoho roku po zakoupení přístroje.

Vedle poskytnutí bezplatné opravy přístroje získáváte i nárok na další exkluzivní servisní výkony, jako např.:

  • možnost využít poradenské služby prostřednictvím speciálního Call-centra Miele
  • možnost rychlého zásahu servisního technika po obdržení Vaší objednávky na servisním dispečinku Miele na zelené lince 800 MIELE1 (800 643 531). Pro domluvení termínu opravy stačí jen nahlášení adresy. Díky širokému pokrytí celé republiky našimi techniky se k Vám dostaví v co možná nejkratším termínu po nahlášení závady
  • možnost získat náhradní přístroj v případě delší doby trvání opravy

 

Podrobné podmínky Miele Servis Certifikátu

Kontakt

Miele Center Plzeň
Parkovací dům Rychtářka
Truhlářská 5
301 00 Plzeň
Česká republika

Tel: +420 377 970 366
E-mail: info@mielestudioplzen.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 18:00

http://plzen.miele-center.cz/
https://www.facebook.com/mielecenterplzen

___ AUTORIZOVANÝ SERVIS ___

___ 800 643 531 (800 MIELE1) ___

______ servis@miele.cz ______

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář